Bilal ÇETİN-Avatar
Bilal ÇETİN-Avatar

Ben 1998 Yılında Bulgaristan göçmeni bir ailenin en küçük çocuğu olarak doğdum. Kendimi bildim bileli, bir şeyler üretmeyi ve kurgulamayı hayatımdan ayırmam. Lisede grafik tasarım okuyarak bu becerime, hayal gücü ve el becerisi de ekledim. Kendimi en rahat ifade edebildiğim ortam olan interneti, daha iyi anlamak için 2016 yılında Yalova Üniversitesi, Sanat ve Tasarım Fakültesi’nde, iletişim tasarımı okumaya başladım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra, Yeni medya alanında araştırmalar yaparak bilimsel açıdan da ilerlemek amacıyla, yeni medya alanında yüksek lisans yapmaya başladım.

Çalışma alanım olarak, yeni medyanın tüketim kültürü üzerindeki etkilerini araştırmayı seçtim. Bu çerçevede, Türkiye’deki arama alışkanlıkları, dijital kültür ve dijital gruplaşma alanında çalışmalar yaptım.

2016 Yılından beri çeşitli projelerde ve ajans bünyesinde dijital içerik sorumlusu olarak çalışmalarda bulundum. bulunduğum projelerde, işimi büyük bir titizlikle ve müşteri memnuniyeti ön planda olacak şekilde çalışmalarımı sürdürdüm.

Portfolyomu İnceleyin